| liviupk21 a întrebat:

Sall, am 18 ani si vreau sa imi incep viata sexuala, ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Ar trebuii sa-ti gasesti o fata care sa accepte sexul, nu?

| liviupk21 explică (pentru Violleta2022):

Da-mi add pe Facebook liviu bleach mc parkour

| TCosminn a răspuns (pentru Violleta2022):

Sau un baiat, de ce nu?

13 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi indicat ca in primul rand sa-ti faci macar O prietena sau si mai bine O... iubita. big grin

| mihai69 a răspuns:

Să îți găsești o prietenă.

| Emilian65 a răspuns:

Sa te pregatesti din toate punctele de vedere: fizic, pshic, intelectual si nu uita sa cumperi si prezervative pentru protectia voastra(de boli si de sarcina).

| vocea a răspuns:

Copil nu mai esti de cativa ani. Din niciun punct de vedere. Si adolescenta ta e cam gata. Daca vrei s-o faci, fa-o. Dar, pe de alta parte, daca mai poti astepta, asteapta. Vorbeste si cu el. Oricum, virginitatea ti-e inutila.

| TCosminn a răspuns:

Sa te insori, daca esti barbat si sa te mariti daca esti femeie. Vrei sex fara responsabilitati? Placere fara durere? Am impresia ca tu vrei sa cumperi oarecum sexul, ceea ce o sa iti aduca multe neplaceri.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TCosminn):

Dupa conceptia ta, celibatarii (atatbarbati cat si femei) nu au voie sa intretina acte sexuale fiindca nu sunt casatoriti? Cati ani ai copile? esti de-a dreptul penibil cu aceste raspunsuri hilare.rolling on the floor rolling on the floor

| TCosminn a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Citind mesajul tau, psihologic imi dau seama cu ce somitate imi pot pierde timpul. E, n-am s-o fac. Am toate motivele prin care iti pot raspunde in cel mai sincer si moral mod. Dar n-am s-o fac nici pe asta. Stii de ce? Pentru ca un prieten m-a sfatuit ca cu oamenii care au mintea odihnita sa nu-mi pierd timpul. Eu i-am raspuns la intrebare, nu ti-am sugerat nimic tie. Tu poti face ce vrei tu, cum te taie capul si atat.

| corbulalbrosu a răspuns (pentru TCosminn):

Deci tu faci parte dintre cei care au creierul slefuit si lustruit perfect si cu migala (pentru ca doamne fereste nu-i asa? laughing ) sa nu ramana vreo urma de circumvolutiune incat mintea sa nu poata sa se aseze cumva ca sa nu te oboseasca. rolling on the floor Nu iti dai seama ca prin raspunsurile tale gresite/eronate unele de-a dreptul "savante" in loc sa ajuti pe cei care cer ajutor si informare tu ii prostesti, sau si mai grav, efectiv ii imbecilizezi prin raspunsurile tale.

| Soare_Diana_1986 a răspuns:

Pai daca ai iubita nu ar trebui sa fie asa de greu. I-ai putea sugera sexul pentru placerea amandurora, dar daca nu ai iubita ti-ai putea face una sau ai putea apela la centuta happy
succes!

| pufuletelemagicgfx a răspuns:

Pai deja esti destul de adult. Poti sa iti faci o iubita si distreaza-te big grin