| OFetita15 a întrebat:

Sall. Am aceeasi problema.Ce sa faci daca iubitul iti spune ca esti sexy si ca tear vrea in pat. Iar eu am 16 si sunt virgina. Sa accept, mi se pare ca sunt pregatita, cum sa-i spun?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Daca esti pregatita atunci ii poti spune ca vrei si tu sau poti sa o spui mai in gluma ceva de genul ca il vrei in pat

19 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Eu iti spun sigur ca acel baiat vrea doar sa faca sex cu tine si nu mai mult. Dupa e posbil sa mai stea 2-3 luni cu tine cel mult si apoi te lasa.
Daca tine la tine o sa mai astepte putin. Daca nu accept atunci nu te merita. Nu iti arunca virginitatea pe geam afara.

| h3r a răspuns (pentru cuvant):

Oare de ce am impresia ca nu o sa bage in seama sfatul tau?
Oricum, un lucru este cert : din moment ce i-a spus ca o vrea in pat, "pe tonul asta", vrea doar o bucatica de carnita.

| cuvant a răspuns (pentru h3r):

E alegerea ei si decizia ei. A cerut o sugestie eu i-am oferit-o si pe langa asta am spus-o stiind ce gandesc baietii.

| thelowe a răspuns (pentru cuvant):

Eu sunt de acord cu tine.e destul de evident ce intentii are baiatul ala.si am mai citit descrierea pe care a lasat-o la felul in care o saruta prietenul ei.mi se pare ca el e destul de grabit sa treaca la pasul urmator.eu zic ca nu e nici o graba

| cuvant a răspuns (pentru thelowe):

Crede-ma ca am cunosc sute de cazuri cu aceeasi problema si de unele dintre ele s-au sfarsit cu o mama si un copil ca tatal fugea si ii lasa.
Eu i-am dat o sugestie si nu sa primesc o funda ci cum stau lucrurile.
Ii doresc intelepciune in decizii

| thelowe a răspuns (pentru cuvant):

Inteleg,nici nu as fi zis ca ai facut-o pentru a primi ceva bonus.doar ti-ai spus parerea sincera si ar fi extraordinar de bine daca toate fetele aflate in situatii similare ar auzi-o.ar avea mai putin de suferit.

| cuvant a răspuns (pentru thelowe):

Clar... sa speram ca ia decizia corecta si sa aiba de castigat pe termen lung.

| OFetita15 explică (pentru cuvant):

Sperati Sperati...

| cuvant a răspuns (pentru OFetita15):

Mult succes

| OFetita15 explică (pentru cuvant):

Mersi

| Wehes a răspuns:

Daca tu crezi ca esti pregatita si el la fel, va puneti de comun acord si va apucati de treaba. Il intrebi daca vrea sa faceti dragoste ( sex.) si cam asta e.
Sa foloseasca prezervativul!

| OFetita15 explică (pentru Wehes):

Mie cam rusine sal intreb

| Wehes a răspuns (pentru OFetita15):

Hm. Pai sincer eu am avut primul contact sexual tot la 16 ani, prietena mea avand tot 16 si la fel nu prea aveam curajul sa aduc subiectul asta nici in gluma in discutie. S-a intamplat ca dupa un pahar, sa-mi vina curaju, si cam asa a fost. Bine, sa nu intelegi ca te indemn sa te imbeti laughing Trebuie sa-ti faci putin curaj.Inceputu e mai greu, mult noroc!

| OFetita15 explică (pentru Wehes):

Exista o problema, eu nu beau nimic niciodataaaa. (DOAR LA DISCO)

Răspuns utilizator avertizat
| MrHeadshot a răspuns:

Eu am 19 ani si am facut-o cu prietena mea de 16 anilaughing.
Dar consecintele sunt durestraight face.Eu te-as sfatui sa nu faci treaba asta de pe-acum ca va fi rau tare dupa.Acuma faci cum vrei, e viata ta, da vina pe eawinking

| sammyr a răspuns:

Ca esti pregatita si ca ti-ai dori si tu sa o facetiwinking

| OFetita15 explică:

Pai parca sint pregatita dar cum sa-i spun ca sint de acord?/

| alexutzascumpy91 a răspuns:

Pai el nu se gandeste ca esti minora? eu una nu as accepta trebuie sa ai o relatie mai lunga dar din ce am inteles baiatul respectiv se gandeste doar la el nu si la tine