| forever4you a întrebat:

Sall...am lasat o intrebare in care spuneam ca m-am despartit de iubitul meu si ca sufar mult ei bine el spune ca nu ma mai place dar astazi a venit un circ la scoala si el sa oferit drept voluntar iar magicianul l-a intrebat daca este maritat dar el a spus ca nu este dar mai intai s-a uitat la mine apoi a dat peste mine pe hol si se da iar la mine si eu nu stiu ce sa mai cred adica cand il intreaba cineva de mine el spune ca nu ma mai place dar totusi se da la mine... ce ar trebui sa cred despre comportamentul lui?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De ce se comporta asa? Simplu. Pentru ca e baiat.winking
Mai ales, ca e si foarte mic (ca varsta), si nici el nu stie inca ce vrea.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca e un prost si nu trebuie bagat in seama dai o palma sa se invete minte

| morena a răspuns:

S-a plictisi si vrea sa se intoarca! Dar intrebarea e:il mai vrei inapoi? De ce l-ai mai vrea? Sa te faca sa suferi din nou? acum e randul tau sa-i spui ca nu-l mai placi! Sa sufere si el! Asa vei vedea daca tine sau nu la tine! Apoi vei decide daca merita!