| diamond_8205 a întrebat:

Sall, am nevoie de parerea voastra.Baiatul de care imi place glumeste(mai dirty)cu toate fetele numai cu mine nu.Cu mine vorbeste normal si vorbim in fiecare pauza, de fiecare data intra el pimul in vorba. E de bine sau de rau? Uneori cred ca cu mine nu glumeste asa pentru ca nu-i par interesanta.

3 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Nu cred ca nu-i pari interesanta. eu,de ex., aveam in clasa un baiat care glm cu toate fetele.cu mine deloc dar se uita pe furis la mine si chestii din astea. cred ca el face asta pentru ca il interesezi. sincer,si eu credem asta la inceput ca nu-l interesez.
nu sunt nici sigura ca te place,poate ii place pur si simplu sa vb cu tine. ce dracu?! si eu vb si rad de crap cu un baiet si nu ne iubim. poate te place ca prietena sau poate ca viitoare iubita. eu zic sa-l intrebi : chiar atat de mult iti place de mine? adica vreau sa zic :daca el zice da,atunci e super ok. iar daca zice nu,poti sa-i zici ceva de genu: stai, nu te enerva, doar am glumit.eu asta as face.

| Virkno a răspuns:

Pai daca nu vorbeste cu tine asa in stilul lui dirty inseamna ca u ai ceva special pentru el ca te place sau ca tine la tine in fine bate si u niste apropouri "auzi da tie iti place de mine" sau ceva de genu si vezi si u ce zice ca sa te lamuresti si sa faci next stepwinking

| Laura1995 a răspuns:

Eu din contra cred ca te respecta mult mai mult pe tine decat pe celelalte fete cu care glumeste dirty cum ai zis tu.Si in plus faptul ca vorbiti in fiecare pauza si mai ales ca el intra I in vorba denota faptul ca e interesat de tinetongue