| anonim_4396 a întrebat:

Deci este vorba de un baiat din clasa mea! De fiecare data cind vorbim el se poarta frumos,vorbeste frumos cu mine,dar cind este cu pritenii sai vorbeste urit(injura). Cind ne intilnim ma ia in brate, ma gidila.Credeti ca ma place sau ceva de genu?

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Lângă tine încearcă să fie o persoană mai bună. De regulă, aș spune că oamenii tind să aleagă un drum greșit în viața, iar asta se întâmplă chiar de la începutul vieții sale. Intră în anturaje nu tocmai potrivite, și ajung să fie niște persoane deplorabile. Apoi ajung să creadă că aceștia sunt ei cu adevărat și că nu se mai pot schimba.
Eu cred că te place câtuși de puțin.

| EchoDemon a răspuns:

Sigur te place.