| MikiMihaelaGbi a întrebat:

Sall.winking Am nevoie de un sfat urgent. Eu cu prietenul meu ne-am certat din cauza prostiei mele. Pentru că am vorbit cu vărul său despre conversațiile noastre intime și el s-a supărat grav pe mine. Ce fac, cum fac să-l impac? ajutați-mă! sad

Răspuns Câştigător
| FABULOSUL6000 a răspuns:

E el pudic sau tu ai zis ceva de rau? Nu vad deranjul. Daca te iubeste o sa-i treaca, incearca sa vorbesti cu el. Pe viitor tine sexul in pat si in cap nu prin urechile altora.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Lasa-l asa si ia-l pe varsu', pare un baiat mai bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i cunostiinta cu alta fata.

| NameHarris a răspuns:

Pai cum sa faci asta? nu te-ai gandist un pic daca erai tu in locul lui ce se intampla cand auzeai ca i-a zis la varata de conversatile voastre intime lolhappy Poti si spui ca nu ai sa mai vorbesti cu varuso poate asta il va induplecabig grin baftahappy