| pisycutza1 a întrebat:

am super mare nevoie de un sfat, sunt foarte trista prietenul meu s-a suparat pe mine si nu stiu ce sa fac ca sa il impac, vreau sa-i fac o surpriza foarte sexy, cand vine de la munca si e obosit, dar nu stiu ce sa ii fac ca nu am nici o idee, ajutati-ma dau fundita celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| RuxyzLOL a răspuns:

Pai... daca e obosit dupa ce vine de la munca.fa-i un masaj si pregateste-i mancarea lui favorita happy Daca te iubeste cu adevarat, poate sa te ierte..depinde cat e de grav ce ai facut happy

2 răspunsuri:
| BassBooster a răspuns:

Bună... să fiu eu în locul prietenului tău aş alege o baie caldă urmată de un film cu popcorn şi cola alături de prietena mea.