| Leonardo_Leo_2001_A6Hb a întrebat:

Sall.Am o fata de care imi place si... nust sigur cum sa o abordez.Adica intru in conv cu ea stam pe chat destul timp etc dar nu stiu cum sa o abordez a ii placa mai mult de mine ma ajutati voi? Dau funda

Răspuns Câştigător
| OnlineZ a răspuns:

Trebuie sa Ai tupeu, noi degeaba te invatam cand vine momentul tot ce simti tu spui sau faci. Deci ...Fii tu si fii curajos.Gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut si ca e mai bine sa o spui decat sa iti faci sperante si etc.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

O fata are nevoie de un badboy ce sa faca cu tine pe chat sta cu tine din plictiseala nu ca te place, fetelor le plac banii in general

| neutrino a răspuns:

Dupa cum scrii nu cred ca ai mari sanse, dar poate ca ai noroc sa fie si ea de acelasi nivel ca si tine. In acest caz, invita fata la o plimbare prin parc, pentru a bea un suc.

| LoveSleep a răspuns:

Fii tu și încearcă să n-o presezi prea mult.