| SmileLife a întrebat:

Sall, am o intrebare : Daca te ocupi cu diferite jocuri sexuale(in afara de penis artificial sau cu baieti) in decurs de mai mult timp si observi ca valvele de la vagin se incep a zbirci sau mai stiu eu a mari ce poti face este vreun remediu pentru stabilirea la forma normala? funda...

8 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Cred ca e vorba de labii, se poate face dar e greu de povestit aici. intra pe idul meu de mess eurynomus3free

| IMC90 a răspuns:

Vezi ca valvele sunt supapele de admisie si evacuare ale cilindrului.

Răspuns utilizator avertizat
| mihapop a răspuns:

Da

| SmileLife explică (pentru mihapop):

Si cum?

| mihapop a răspuns (pentru SmileLife):

Nu ai incercat sa te duci la ginicolog? te -ar ajuta.

| SmileLife explică (pentru mihapop):

Dar eu singura pot sa fac ceva?

| mihapop a răspuns (pentru SmileLife):

Nu, cel mai sigur sa te duci la medic ca sa nu ai promleme pe viitor