| qwererfd a întrebat:

Sunt baiat si nu stiu cum isi simt fetele vaginul.de exemplu eu pun mana pe penis si il simt in forma lui normala dar fetele cand pun mana pe vagin cum simt?

Răspuns Câştigător
| Jony123 a răspuns:

Mai mult de 14 ani tu nu ai sigur laughing
Cum ma sa puna mana pe vagin? esti copac! Vaginul este un origifiu, ca sa simta vaginul trebuie sa introduca degetele acolo, cum sa simta, e un muschi foarte moale si fin la atingere, daca e excitata e si umed-lipicos tongue

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Vaginul este un organ intern pe care nu poti mana si nu il poti palpa (asa cum tu nu iti poti simti prostata, sau veziculele seminale). Organul genital extern al femeii este vulva.

| RAY a răspuns:

Vaginul este un sistem complex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele nu pun mana, introduc degetelewinking