| GaSteRu a întrebat:

Sallhappy Asta seara i-am facut unei fete o surpriza. am scris cu creta in fata portii ei IESI CU MINE si am lipit un trandafir pe poartahappy Oare cum va proceda? Am facut bine?

8 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sper doar ca stie cine e admiratorul ei infocathee hee.

| Demonull a răspuns:

Pe la 17 ani facusem si eu un gest de asta dar eu am scris pe gard cu un spraylaughing)dupa ce m, a alergat taicasu, a iesit si julieta la balcon.Ai facut bine, o sa se bucure.Noroc!

| Ramo137 a răspuns:

Cf maa florine? rolling on the floor

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Ata vreau sa stiu fata aia are vreo vecina care din intamplare sa citeasca ce ai scris?

| GaSteRu explică (pentru мямιѕтєяισѕ):

Nu stiuwinking are o prietena in cartier aici... Dar nu cred

| secretword a răspuns:

Sunt fata, deci frumos gest adica mi-e uneia imi place. Sper sa-i placa si ei tongue bafta happy

| GaSteRu explică:

Ma bucur sper sa ii placa si ei. Sau sa nu ma fac de rasbig grin

| GaSteRu explică:

LoL a disparut si scrisul din creta si trandafirul... Oare ce s-a intamplat?