| ThisISitIamFroMCALIFORNIA a întrebat:

Sall azi eu stateam cu o fata pe banca pe care o plac si atunci a aparut un baiat adica a trecut pe langa noi era imbracat asa mai hiplaughing ave o bratara pe mana dreapta iar prietena mea a spus dc nu port si eu o bratara pe mana dreapta si as vrea sa va intreb fetelor va plac baietii care poarta bratari si oricum eu stiam ca bratara se poarta pe stanga ast un rasp multumescbig grin

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Mie sincer imi plac in general baietii care stiu sa se imbrace cu stil
adica cei care au o parere cat de cat despre ceea ce este in trend
insa cem mai tare iubesc comportamentul lor rebelwinking

| mona a răspuns:

Daca unele fete cred ca baietii care poarta de ex o bratara sunt mai cool, ei bine..se c am inseala,nu stiu daca are importanta asta intr o relatie ce poarta fiecare, cum poarta, etc[mie personal nu mi se par asa interesanti baietii care sunt plini din cap pana in picioare de,, lanturi,, bratari, inele, cercei

| DeeaMarry a răspuns:

Sincer, imi e absolut indiferent. Atunci cand imi aleg un prieten, la ultimul lucru la care ma sunt mainile lui, sa vad daca poarta sau nu bratara.

| EmaEmax a răspuns:

Wow! Iti dai seama ce mare chestie e sa porti o bratara pe mana dreapta... laughing ce naiba ma nene, ce pnm conteaza pe ce mana e bratara? Porti ce vrei, nu trebuie` sa-ti spuna prietena... -_-

| impresivepanda a răspuns:

laughing)) Nui o problema bratara.Pe fete cel mai mult le intereseaza caracterul. Poti s-o porti pe dreapta, stanga unde vrei happy

| LulyXOXO a răspuns:

Nu stiu thinking mie una imi plac baietii care poarta bratari, da' acum sa fim seriosi ce pnm conteaza ca porti bratara laughing. na' ma rog pe fete in general le intereseaza caracterul nu aspectul ( adica depinde, nu sa fie ca o broasca raioasa ca atuncia poti sa fii cel mai detreaba om din lume ca nu o sa te placa niciuna laughing )