| anonim_4396 a întrebat:

Sall cine imi spun cum sa abordez cu o fata ca sa devenim iubiti ui o plac mult si eu nu stiu daca ma place dar mereu vine la mine si ma priveste in contiunuu va rog spuneti-mi cum ati abordat voi.

Răspuns Câştigător
| daniela11223344 a răspuns:

Si eu sunt in aceiasi situatie dar la mine e diferit sunt fata si tias sp ce ce mar impresiona pe mine un baiat: sa fie glumet, sa nu se dea mare(unele fete uras baieti care se dau marii), sa o ajuti daca are nevoie de ceva.tonguesper ca am fost de folostongue

1 răspuns:
| SummerDays a răspuns:

Fa rost de ID ei si incepi sa vorbiti mai mul pe mess, dupa incearca sa ii ceri numarul de telefon si vezi cum evolueaza lucrurile.
Succes!