| MariusNeoM a întrebat:

Imi place o fata. Da nu stiu cum so abordez, ok ea se uita mereu la mine vreau sa zic se uita fix in ochii mei:radem alergam da nu stiu daca ma place sa-i spun sai sa astept sa-mi spuna ea va rog spuneti si mie ceva ce sa fac

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Pai fetele urasc ca ele sa faca primul pas.
Ia-ti inima in dinti si intreab-o ce simte pentru tine, dar nu pe mess, ci fata-n fata, cum este si normal.
Daca esti timid, poti sa-i scrii o poeziehappy
Vorbeste cu ea, comunica, fa glume si cand te simti pregatit poti sa-i spui ce simti pentru ea.
Nu risti, nu castigi, trebuie sa ai curaj.
Succes
!

4 răspunsuri:
| AnimeChu a răspuns:

Dragul meu, tu esti baiatul aici! Trage aer in piept si du-te si spune-i ce simti. Daca astepti ca fata sa-ti spuna ca te place... hehe... asteapta mult si bine. Ai putin curaj! Fi barbat! Bafta ^^

| tweety08 a răspuns:

Cel mai bine e sa faci tu primul pas. ori astepti un moment potrvit ca sa o saruti, ori ii spui direct. sti cum e cel mai mare risc in viata e sa nu iti asumi nici un risc. deci fi barbat si fa tu primul pas. daca te refuza incearca sa ramaneti la fel de buni prieteni cum erati si pana atunci.(sfat)

| MariusNeoM explică (pentru tweety08):

Ms de sfat dar am o problema eu deja i-am spus ca o plac si ea a spus ca nu ma place dar nu o cred...
Orcum ma mai plac multe fete pe care nu plac eu.
Totusi fata asta e colega cu mine.
Eu sunt destept rau la fel si ea...
Eu sunt dintr-un sat ea din altu dar aproape

| BbyBrunetee a răspuns:

Asteptibatting eyelashes