| cristi33 a întrebat:

Sall dati-mi si mie 1 metin sa fie cu rate 1000% da sa fie fara hamaki va rog funda mersi

9 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

Vai de capu meu...
1-metin este un joc IDI** si de 2 bani pentru ungurii cu pc-uri din anii 80
2-ai gresit SECTIUNEA, nu mai pune intrabari stupide pe alte categorii
3- si voi dc ii dati apa la moara?

| AweSomee a răspuns:

Ai gresit sectiunea cred.

| vanessaIUBESTEunbaietzel a răspuns (pentru AweSomee):

Exista mt2 matrix cu rate 3000 o.o:\

| Drag0n a răspuns:

Mai bine joaca un sv pvp HammerMt2 sau daca nu val mondial e in franceza da sunt numa romani pe el sau mai e simt2light si ala e pvp dar la mt2hammer este mai misto da lvl 255 magii P toate armele posibilebig grinbig grinbig grin

| ciprian_4053 a răspuns:

Ba nu va mai jucati metin
nu fiti copii bagaciosi metinu fa strica mintea si va vace dependentii de calculator

| barbatul1 a răspuns:

Ba sa stii ca este metin2 esti prosthappy

| cristi33 explică (pentru barbatul1):

Ba uh esti prost

| ciprian_4053 a răspuns (pentru cristi33):

Nu are dreptate metin2 va strica mintilebig grintongue:O