| inteligenta a întrebat:

Sall, de cand mi-a murit bunica(acum 2 luni) am vise ciudate care se adeveresc:am visat cu un accident de masina s-a intamplat...si dupa fiecare intamplare apare din intuneric bunica si imi zice sa ma feresc de acele accidente acum intrebarea: credeti ca sunt semne ce visez? sau asa visez doar?

Răspuns Câştigător
| IDenisa a răspuns:

O mica intrebare. apere in realitate sau in vis? scumpo uneori visele te pot duce in eroare. poate bunica ta vrea sa te protejeze.presupun ca ati fost foarte apropiate.ce sa-ti zic? tu esti speriata de aceste vise? eu cred ca iti pare atat de rau de pierderea bunicii incat acum visele si intamplarile reale...eu una nu stiu ce sa zic

2 răspunsuri:
| Theona11 a răspuns:

Nu se poate sa fie doar vise...se poate sa fie si semne, sa te avertizeze, sa te protejeze.Se zice ca spiritul celor morti umbla liberi pana la pomana de 6 luni.Eu una cred in astfel de chestii si doar incearca sa te previna.Subconstientul tau lucreaza.stai linitstita

| evilestevil a răspuns:

Hm... mos craciun ce crede despre asta. Poti sa ma consideri Toma Necredinciosu'. Le poti numi coincidente, sau poti avea incredere in ele. Atata timp cat nu sunt cosmaruri, ci doar niste vise care, uneori te fac sa te simti mai bine, le poti lasa asa, si asteapta sa mai treaca ceva timp, v-or disparea aproape total visele. Am trecut prin asta... chiar mai grav. You'll be ok, just you wait.