| andrada a întrebat:

Sall
Deci e un baiat in clasa a7a de care mia imi place (el e cat mine la inaltime deci nu e asa mare diferenta). L-am vazut pe facebook si cred ca i-am lasat vreo 20 de mesaje in care l-am tot intrebat ce face, ce mai zice etc. dar nu mi-a raspus la nici unul. Nu am poze cu mine pe facebook (inca) deci nu stie cum arat, de fapt nici nu ma cunoaste. Clasa lui e exact deasupra noastra si in fiecare pauza ma duc la el si visez ca proasta cu ochii deschisi in timp ce trece pe langa mine. Azi l-am urmarit prin toata scoalla intr-o pauza ca o disperata si cred ca si-a dat seama ca s-a intors si s-a uitat la mine ca la o nebuna. Sunt innebunita dupa el sinu mai stiu ce sa fac avand in vedere ca nici nu ma cunoaste. Plz help

Răspuns Câştigător
| βέiiiβiiişoor a răspuns:

Bunahappy

Pai ai putea sa ii spui ca simti ceva pentru elehappy. Ce daac il urmaresti ca "nebuna". Am si eu probleme doar ca e colegul meu, maa rog de unde stii poate ii e rusine sa-ti zica dar si el poate te placewhistling. Vreau sa zic sa nu stai cu mainile`n sani.Actioneaza chiar daca raspunsul va fi negativ uh insista trebuie sa ai tupeu, fara el [fara tupeu]nu faci nimic in viatahappy. Cred ca si uh esti in clasa a 7.Esti "mare"[bine e impropiu spus ca esti marehee hee]dar ai tupeu sinceritate si curajhappy.

Sper ca ti-am fost de ajutorhappy

Fuunda?batting eyelashes

Pa, pa pupkiss

2 răspunsuri:
| Andreea3219 a răspuns:

Draguta, eu am mai raspuns la o intrebare de a ta si vad ca ti-am dat un sfat in zadar, pentru ca nu l-ai luat in considerare. Este prea mare pentru tine baiatul si in plus la varsta ta nu esti sa spun eu asa pregatita sa te implici intr-o relatie cu un baiat (mai ales de 12-13 ani ). Iti propun sa nu mai insisti asupra lui si sa-ti vezi de viata, ai toata viata in fata sa te indragostesti.
P. S: Acum te crede o nebuna obsedata asa ca ai grija ce faci cand dai ochii cu el

| LasTKisS_8385 a răspuns:

Ai putea sa rogi o prietena care il cunoaste sa ti-l prezinte dupa ai sa ii ceri id-u si in timp ce vb cu el pe mess ii ceri nr de tel, mai vb ori pe mess ori pe tel si duap ce ajungeti sa va cunoasteti mai bine apoi ii marturisesti ce simti sau ai putea sa folosesti vechiul truc ca dai peste el si asa te prezinti si lui tongue sper ca te-am ajutat