| LOkk12 a întrebat:

Sall.in curind este ziua de nastere a unei prietene.Implineste 2o de ani si vreau s-o surprind cu ceva frumos.Imi dati ceva sugestii frumoase ca sunt in pana de idei?! Fundita+vot.sorry de categorie dar este cea mai accesatahappy

4 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Daca ai o poza cu voi 2? atunci poti face un portret mare cu voi 2 super cadou sh o sa-i placa mult, altceva ar fi parfumul ei preferat, sau o lengerie daca stii marimea si placerie ei sunt multe edei, o cosmetica, o programare la un salon de frumusete pentru voi 2, cu credd ca toate merg acum depinde de tine kit doresti sa cheltui si daca stii ce ar putea sa o bucure. Succes

| angel09 a răspuns:

Buna! cred ca cel mai potrivit ar fi un cadou personalizat dar si rezistent in timp... daca sunteti prietene de mult timp creaza un album cu foto si scrie cele mai frumoase amintiri.Un cd cu muzica ei preferata si daca vrei sa fie o petrecere memorabila angajeaza un striper cu siguranta isi va aminti toata viatalaughing

| LaChatte a răspuns:

Un laptop, o rochie (de culoarea si modelul ei favorit), bijuterii, haine noi, un animal de companie (doar daca ii plac animalele), o poseta perfecta, un set de machiaj, un set de pahare, o icoana (daca face 20 de ani chiar ca merita o icoana), parfum (pe placul ei), o carte sau ceva ce iar trebui in casa big grin
funda? plzzz puppy dog eyes

| Biscuite_7489 a răspuns:

Pazel(sa fie o poza cu voi 2)
Haine
Bijuterii
Parfum