| Mona_5275 a întrebat:

Sunt din Constanta si as vrea sa apelez la cei de aici. Imi puteti da idei de ceva locuri potrivite pentru a-ti sarbatori ziua de >nastere...happybig grin<

multumesc anticipat!

P. S.: scuze pentru categorie dar am vazut ca e foarte accesata. funda:*

Răspuns Câştigător
| DeEeA_2049 a răspuns:

Te ajut eu:
Iti fac o lista:
1.Lakeview
2.City Park (la bowling)
3.Restaurantul Davia Brau
4.Casa Brancoveneasca
5.Patinuar
6.Domino
7.CDE(Centrul de distractii Europa)-in Mamaia, langa hotel Parc
8.Megalos Club
9.McDonalds-Delfinariu
10.Restaurant La Fattoria-Mamaia, langa Hotel Iaki
Sper ca te-am ajutat.
Have fun si La multi ani :*

3 răspunsuri:
| cOnTexT a răspuns:

Banuiesc ca vrei sa faci sex la ziua ta pentru ca ai ales categoria asta? laughing, nu stiu du-te la un club ceva.

| cosmin_6815 a răspuns:

Nu st mai bine stai acasa ca pe aici baietii fac multe prostioare ai grija trebuie ta da si funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apeleaza la mine 0749995401 am 14 ani jumate