| anonim_4396 a întrebat:

e urgent, de aceea imi cer scuze pentru categorie dar este cea mai accesata.
idei de cadouri pentru un baiat (doar amic)..plssss..vineri de ziua copilului e si ziua lui de nastere, si vreau sa ii iau o mica atentie. sa nu fie scump. ca acum sunt cam lefterea prin buzunare. cu banchetul..ma rog. plsss cat mai multe idei. vreo bratara ceva, vreun papitoi din acela micutz..plsss e urgent. dau Fundoi+ vot. big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| dulcykaLy a răspuns:

Daca e baiat nu merge sa ii iei papitoibatting eyelashes Poate un tricou, sau O diploma gen pentru cel mai bun prieten happy sau ceva personalizat, o canutza, bratara. etc. Sper ca iti sunt de folos la ce m-am gandit eu