| cristynaGoldenRose a întrebat:

Sall) La mine in scoala adica in clasa 11 este un baiat care 1. ma privste la fiecare pas mai ales cind am ed.fizica,se saluta cind ma vede, a incercat citeva ori sa vorbeasca cu mine dar l-am respins pentru ca stiu ca are prietena/iubita care e cu el in clasa.

P. S iar eu cind ii vad tinindu-se de mina, dar cind baiatu ma observa repede inlatura mana fetei, se uita la mine fix in ochi si merge mai departe
P. P. S el e clasa 11 iar eu 9)

Cum credeti ma place?

9 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Normal ca poate sa te placa de ce nu laughing dar ai grija cu prietena sa nu va foloseasca pe amandoua.

| FlorinaGeorgiana a răspuns:

Posibil, da' de ce ne intrebi pe noi pana la urma? De unde sa stim noi ce este in capul lui? Oricum stai linistita ca nu este ''marea dragoste''winking

| cristynaGoldenRose explică (pentru FlorinaGeorgiana):

Eu asta stiu... P/u eu nici atit nu stiu ce e in capul lui, doar ca privirile il dau de gol.
Si toata clasa lui ma priveste cam straniu...

| FadetoBlack a răspuns:

Păi cum să te placă?
eu nu cred că ai forumlat bine întrebarea.oh go on

| cristynaGoldenRose explică (pentru FadetoBlack):

Intrebarea e exact la tema..mm okey. o reformulez : Actiunile sale duc la simpatie(lui fata de kine)>? ..si daca are prietena poate sa ma placa?

| FadetoBlack a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Păi da, poate o atracţie fizică, că poate tu areţi mai bine ca ea, dar aşa la caracter nu are cum să ştie cum eşti dacă l-ai respins...
poate doar o atracţie fizică! :*
baftă!

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Da... daca punea o virgula dupa credeti intelegeai?
Pai daca e asa cum zici tu bine inteles ca te place.

| Damnnn a răspuns:

Si daca te-ar intreba daca vrei sa fi cu el ai accepta? din moment ce e cu alta... continua sa faci ce ai facut pana acum "a incercat citeva ori sa vorbeasca cu mine dar l-am respins".