| anonim_4396 a întrebat:

Sall! ma puteti ajuta shii pe mine? ce calitati ar trebui sa am pentru a cucerii o gagica?

dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu trebuie sa ai anumite calitati! Fiecare om e frumos in felul lui de a fi! Dar comportamentul trebuie sa fie mai special pentru a cuceri o fata! Atunci cand te gandesti la ea, nu trebuie sa te gandesti ca si cum ar fi un trofeu pe care trebuie sa il obtii! Trebuie sa vezi mai departe, sa te uiti in sufletul ei, si ea ar trebui sa faca la fel! Las-o sa te descopere! Vorbeste cu ea, glumeste cu ea tot timpul! Dar ar mai fi o chestie pe care nu o consider o calitate, dar trebuie sa ti cont, atunci cand te intalnesti cu ea imbraca-te intotdeauna frumos si nu strica sa te dai cu un parfum! Bafta multa

5 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Eu sunt fata si stiu ce-i place unei fete sa vada la un baiat. uite,de exemplu eu ador baietii bruneti,cu ochii albastri, veseli, destepti si romantici.dar sa stii ca sunt si fete care ii apreciaza pe cei macho...vezi si tu daca te incadrezi peundevalaughing

| FyllPistruiatu a răspuns:

Trebuie sa fii tu insati. daca nu ii place de tine cand estitu insati inseamna ca nu persoana potrivita.

| adelolyta a răspuns:

Sarm...e un fel de a spune vrajeala doar ca e cuvant de pe vremea bunicihee hee... funda?puppy dog eyes

| LEMONNN a răspuns:

Pentru a cuceri o fata iti trebuie calitati...o gagica e termenul cocalaresc deci, tu nai asemenea calitati.mamentan

| matyly a răspuns:

Buna. eu zic ca nu trebuie sa ai nici`o calitate. trebuie sa fi tu insati :d. sa vorbesti frumos, sa te comporti frumos, sa nu utli ca nebunu` pe strada, pur si simplu sa fi tu insati atata tot :d. Baftawinking