| CosminPwn a întrebat:

Imi puteti da niste sugestii cum sau ce ar trebui sa faci pentru a cucerii o fata. Cea mai buna sugestie va primi funda.

2 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Buna cosmin...
eu nu cred ca ar trebui sa faci ceva special pentru a o cuceri ci doar sa fi tu insati pentru ca aca o cuceresti prin a fi cine ai vrea sa fi si nu prin ceea ce esti tu cu adevarat ea se va indragosti doar de o iluzie ceea ce inseamna ce nu va fi niciodata vorba de iubire
fi doar ceea ce esti. spune si fa mereu ceea ce simti fara teama si ai multa incredere in tine
bafta
pupici

| coronati a răspuns:

Daca te ajuta fata,adica daca esti cat de cat "pritty" invit-o la un suc in oras,daca va accepta e sigur interesata de tine iar daca nu accepta si baga o scuza banala, de ale fetelor, nu ii place de tine.Si de aici tu alegi daca mai vrei sa continui sa o cuceresti. Daca accepta intreab-o despre ea,si cand raspunde prefa-te ca esti atent si ca iti pasa de ceea ce zice. Dupa care o conduci acasa,pe drum o iei de mana, nu cred ca va refuza, ori ca ii place de tine ori sa nu te stanjeneasca.La final "te bagi pe ea" sa o saruti, si daca a mers :Sa va tina!