| FatFrumos112 a întrebat:

Sall Tpu...am o mare problema.Sunt in clasa a 10-a si imi place de o colega de clasa dar nu stiu cum sa o abordez e diferita de celelalte fete.imi puteti da niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Păi dacă sunteți în aceeași clasă, asta face lucrurile mult mai ușoare. Poți vorbi cu ea când vrei.
Pentru început, ați putea organiza o ieșire în oraș cu mai mulți colegi și să te apropri de ea atunci, ca mai apoi să o poți invita în oraș ca să fiți doar voi doi.
Mult noroc.

| Vokii a răspuns:

Incearca mai intai sa te apropii de ea, sa intrii in cercul ei de prieteni, sa va cunoasteti mai mult, apoi poate iesiti prin weekend, pe afara, amandoi sau cu niste prieteni comuni. Puteti juca adevar sau provocare, iar unul din prietenii tai ar putea sa va puna la amandoi diferite intrebari sau provocari.

| neutrino a răspuns:

Toate fetele pe care le iubim sunt diferite fata de celelalte, dar si ele isi doresc si viseaza ca intr-o zi sa intalneasca pe Fat Frumos. In cazul tau problema este mai simpla, dar dovedeste-i ca Fat Frumos este si istet, nu numai timid.