| Ionescu417 a întrebat:

Buna,am o mica problema.Sunt in clasa a X-a si imi place foarte mult de o colega si nu stiu ce sa ii spun sa isi deie seama ca imi place de ea.Cnad vorbesc cu ea nu stiu ce sa ii spun...sunt mai timid.ea este diferita are ceva anume ce ador la ea nu e genu acela de fata cu nasul pe sus si chesti deastea.Cum as putea intra in vorba cu ea? Dati-mi va rog niste sfaturi!

4 răspunsuri:
| Mazzenine a răspuns:

Pacat ca lumea nu stie sa "screie".

| Ionescu417 explică (pentru Mazzenine):

Cine vorbeste...pacat ca uni oameni sunt inutili pe lumea asta.Ca tine!

| Mazzenine a răspuns (pentru Ionescu417):

De unde stii ca sunt inutil? Din moment ce tu nu stii sa scrii ceva corect si iti plangi de mila ca iti place o fata. Ma mir ca esti clasa a X-a. Si eu mai gresesc dar tu ai gresit cam in toate propozitiile. Oamenii incerc sa te ajute iar tu le spui ca sunt inutili. Nu ma mai compara, eu nu pun genul asta de intrebari pentru ca lucrurile vin de la sine.

| Simonika1264 a răspuns:

Cand o vezi prefa-te ca scapi ceva pe jos sau te ciocnesti "din greseala" cu ea, insa daca stie sigur ca o placi prefa-te ca te dai la alta fata dar sa observe si ea