| RoxxyyFoxxyy a întrebat:

Sall tpu..am o problema mie imi place de un baiat cu care sta prietena mea ce sa fac? sa ma dau la el si sa risc prietenia cu ea? sau sa nu ma bag ce sa fac? astept raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| BeAmazing a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa te certi cu prietena ta pentru un baiat! Mai mergi prin oras, discoteci, si ai sa intalnesti alti :* poate chiar mai buni smug!

| HelloKittyA a răspuns:

De preferat ar fi sa nu te bagi, poate el tine la ea, ea la el. poate nu vrea nimic cu tine si strici si prietenia cu fata.

Nici nu este frumos sa faci asa ceva, poate sa iasa si cu paruiala:d

Chiar daca baiatul sta cu tine pe fata o pierzi iar cu el nu vei sta toata viata dar cu ea poti sa ai o prietenie de lunga durata.

Prietena ta s-ar simtit foarte prost daca tu te-ai certa cu ea pentru un baiat, poate va face si el glume pe seama ei spunand "uite ce prietena ai, se da la mine"

Si cel mai important poti fi luata in nume de c**va!

Eu zic cel mai bine sa nu te risti, ai de pierdut multe, chiar daca baiatul te vrea chiar daca nu.
Fundita? puppy dog eyes