| CătălinKeenshi a întrebat:

Am un Nokia N8-00 si vreau sa ii bag Android. As vrea niste instructiuni ( FARA LINK-URI ). Si pentru astea de vreo 12 ani... Daca nu stiti numai raspundeti pentru locuri in clasament.
Scz categoria, dar stiu ca la astea va uitati cel mai des laughing

Răspuns Câştigător
| AbBsstrrAct a răspuns:

N'ai cum..si eu am avut ..are simbian si nu merge android'ul happy

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi instala Android în locul sistemului Symbian^3 ( sau Nokia Belle Refresh ) - care sunt pe Nokia N8.

Toate cele bune.

| EddiWeed a răspuns:

Nu ai cum sa pui android pe asa ceva, are simbian