| TotEu1993 a întrebat:

Aseara m-am despartit de prietena mea, am pus eu punct.Motiv/e. Ieri am fost la oras cu niste treaba.am vorbit cu ea si a zis ca nu vine(venea daca ai venea o factura ca trebuia sa o plateasca). Seara cand am sunat-o mi. a spus ca a fost la oras.Eu la 2 eram in oras pana pe la 3 fara ceva. Ia-m spus ca ma duc la taxi sa plec acasa daca nu vine si cand vine la oras sa ma anunte ca sa vin si eu sa ne vedem si asa ne vedem foarte rar 1 data la 2-3 saptamani.La 2 si ceva i-a venit factura si s-a dus la oras, pe mine nu ma anuntat, imi dadea un mesaj si ramaneam sau ma intorceam ca nu imi era greu, pentru ea veneam de urgenta imi era un foarte dor de ea.Ne anuntanduma am tras concluzia ca nu dorea sa ne vedem.Asta nu a fost prima data cand a facut asa, a zis ca nu vine in oras pe caldura asta si apoi aflu tot de la ea ca a fost cu niste prieteni prin oras, deci cu mine nu dorea sa se vada.Ma-m suparat si am pus punct.Nu mai vorbim deloc.Stie cat tin la ea si cat de dor imi era de ea, dar tot ca ea a facut sad
Ce credeti am facut bine?
Dau Funda la cel mai bun comentariu!

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Ai facut foarte bine. De ce sa te umilesti in fata unei fete pentru care e clar ca nu mai existi? Si nici macar nu ii mai pasa de tine. Se vede din comportamentul ei. Dupa ce ca a iesit cu prietenii a mai si recunoscut imediat, nici macar nu a incercat sa te protejeze de adevar. Aici oricum nu mai exista nicio relatie deci repet, ai facut bine.
Apropo, se scrie "m-am" nu "m-am". Pe viitor sa scrii corect laughing

4 răspunsuri:
| ThePunisher a răspuns:

Frate, oricum era o relatie la distanta, chiar tu ai spus ca va vedeati foarte rar. Nu asta ar fi problema, ca nici eu nu ma vad cu prietena prea des, insa atunci cand intr-o relatie apare minciuna, atunci cand el sau ea prefera sa iasa cu prietenii in loc sa iasa cu iubitul/iubita. Daca ai facut bine, stii numai tu. Important e sa iei decizia cea mai buna pentru toata lumea.

| ciresicaSiatat a răspuns:

Daca ai facut ce ai simtit ce cont parerile noaste? dk tot vrei o parere su zic ca ai facut bine,din cate inteleg tu esti dispus sa faci multe pentru ea,dar nu primesti cat oferi, eu nu cred in rel la distanta, mi se par de ***

| rox13yy a răspuns:

Tuh tii la ea dar se pare ca ea nu tine la tine.din ce se vede cam nu te mai vrea.ar trebui sa vorbesti deschis cu ea sh sa o intrebi dc se comporta asa.cred ca meriti un raspuns sincer ca sa stii ce sa faci pe viitor.nu poti sa tii la ea sh ea sa faca misto de tine. fete sunt chiar daca vei suferii dar mai bine sa suferi acum la inceput decat mai tarziu, pentru ca mai tarziu te va durea mai tare.ori vorbesti cu ea sh rezolvi ori pune punct relatiei.
ce zici merit fundahappywinking

| Răspuns_9097 a răspuns:

Da pentru că nu eşti fraierul ei (scuze expresia ). Dar aşa e,nu vă întâlniţi când are ea chef,o relaţie dacă vreţi să fie de durată trebuie să vă întâlniţi,pentru că daca nu ce rost ar avea? Dacă ea a ales să iasă cu pritenii în loc să iasă cu tine,plus că după cum ai spus vă vedeţi atât rar, ar fi trebuit să vină fără să o suni tu. Dar prin asta dovedeşte că nu-i pasă. Sfatul meu e să-ţi găseşti o fata cu care să te vezi aproape zilnic, pentru că din câte ai spus tu aia nu e relaţie!batting eyelashes Oricum faci cum crezi că e mai bine pentru tine.