| BananaSuparata a întrebat:

Cum sa ma tund? Eu am 1.65 si 56kg, par negru si acum este pana peste urechi. Vreau sa ma tund dati-mi idei. V-am dat informatii despre mine sa stiti cum arat si sa imi puteti da o idee de frizura scurta

Răspuns Câştigător
| alexsz95 a răspuns:

Tunde-te scurt si renunta la breton, asta iti va da un aer mai coolwinking Bafta!

2 răspunsuri:
| Sofronica69 a răspuns:

Te razi in cap si iti faci o creasta mai jos rolling on the floor)))
Depinde ce fata ai... Doamne ce intrebari laughing)

| BananaSuparata explică (pentru Sofronica69):

Doamne, vai m-a dat esti proasta rau.Eu intreb ce tunsoare, daca tu iti pui un castrn in cap si te tunzi nu e vina mea. eu vreau sa arat cumva nu ca tine de ex.Nu e vina mea si daca nu vrei sa raspunzi la intrebari stergeti contul de pe TPU.Jet pitzy