| andreirobert15 a întrebat:

deci sa va povestesc!
am 15 ani, acum 1 saptamana eram cu un prieten in centru si opream fete sa facem o magie cu carti si ai ziceam ca daca e toate cartile sunt albe in afara de aia pe care a ales-o ea sa imi dea un pupic pe gura! ( cartile nu sunt carti normale sunt cumparate de pe un site de pe net care au numai lucruri cu care faci magi! )
eu eram intr-o parte din centru si prietenul meu in alta parte!
noi nu aveam nici o intentie sa abordam fete faceam asta doar din plictiseala!
dupa ce eu am facut lucru asta cu vreo 4 fete i-am aratat trucu si la a 4 si dupa cand i-am zis sa imi dea un pupic, pupicul acela s-a transformat intr-un sarut de vreo 2-3 minute!
imi place foarte mult de fata aia asa ca i-am cerut si numarul de telefon sa ne mai vedem, am invitat-o la mine acasa sa vedem un film, ok totul bine si frumos pana pe la jumatea filmului cand am inceput sa ne sarutam si am ajuns sa facem dragoste!
intrebarea mea este : nu am facut totul prea repede?
adica din a doua intalnire deja dragoste?
o iubesc foarte mult!
insarcinata nu e sigur!
tin sa mantionez ca fata e de aceeasi varsta cu mine!
oare e bine ce am facut?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Categoric nu ai de ce sa te agiti. Cred ca esti cam speriat dar calmeaza-te.Ai sansa sa iubesti o fata care tine la tine foarte mult de vreme ce a aceptat sa vina la tine si sa faca sex.Din ce ai descris nu pare panarama asa ca nu ai de ce sa iti faci griji. Poate ca e cam rapid, insa nu te agita.Vb cu ea si explica-i ca tu ti la ea si ca ai vrea o relatie serioasa si ca desii s-a intamplat cam repede sa o faceti tu ai sentimente reale pentru ea si ar fi bine sa nu se joace cu tine. seara faina.

17 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Daca tu ceri parerea oamenilor, cei mai multi iti vor spune ca e bine; dar daca ceri parerea lui Dumnezeu, mi-e teama ca iti vei pierde mantuirea. Deci daca vrei sa fii fericit, atunci asculta de Dumnezeu.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

Ce crezi ca inseamna, vino la mine sa vedem un film :?

| andreirobert15 explică (pentru PreaDulcePreaFin):

Vino la mine sa vedem un film inseamna sa vedem un film!
chiar nu m-am gandit nici o secunda la asa ceva!

Răspuns utilizator avertizat
| diablo2 a răspuns:

Tu unde te crezi ma? Pe Acasa TV? Sa credem povestea asta?

| andreirobert15 explică (pentru diablo2):

Nu ma cred nicaieri!
oare ce motiv as avea sa mint?

| patriciatimeea a răspuns:

Dragoste la prima vedere laughing Fac ce iti spune inima si o sa fie bine.
Daca nu te mustra contiinta atunci e bine...dar sa stii ca cele 10 porunci interzic acest lucru inainte de casatorie...winking

| LoseYourMind a răspuns:

Imi imaginez cat de mul o iubesti intr-o saptamana, sunt sigura ca ti-ai da si viata pentru ea. Mă, asta inseamna iubire adevarata, nu ca la 15 ani ai vostri v-ati si culcat impreuna si ai impresia ca nu mai poti tu cat o iubesti. Nu, nu e bine deloc ce ati facut, avand in vederea varsta pe care o aveti straight face

| andreirobert15 explică (pentru LoseYourMind):

Ok dar cine a vrut sa facem asa ceva?
ne-a luat valu!

| LoseYourMind a răspuns (pentru andreirobert15):

Noi prin ce ne diferentiem de animale? Prin ratiune. Doar fiintele lipsie de ratiune se lasa purtate de 'instincte' de ceea ce noi numim 'placeri trupesti'!
''cine a vrut sa facem asa ceva?''
Raspunsul e evident: VOI, acum nu aveti decat sa va asumati responsabilitatea faptelor.

| andreirobert15 explică (pentru LoseYourMind):

Ba da te ia valu, de ce nici macar ea nu a zis: stai ma nene ca nu e bine ce facem?
pur si simplu nu mai sti ce sa faci in momentele alea!

| LoseYourMind a răspuns (pentru andreirobert15):

Eu zic ca ar cam trebui sa fii atent la limbaj si sa nu imi incepi a vorbi cu ''ba'' pentru ca deocamdata nu ai varsta meawinking
Eu prin perioade din astea am trecut, si totusi nu 'm-a luat valul'.
Dar asta e, trebuie sa ne resemnam cu generatia care vine: cei ATOTSTIUTORI! oh go on

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru LoseYourMind):

Te certi cu dusmanii? laughing

| andreirobert15 explică (pentru LoseYourMind):

Cine a vorbit cu ba? nu am vorbit cu '' ba '', am zis '' ba da ''

| LoseYourMind a răspuns (pentru andreirobert15):

Atunci era necesara o virgula.

| LoseYourMind a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Nu nu ^_^ laughing

| H0bbit a răspuns:

Lasa frate tu ce zice lumea... Ti-a placut nu? tongue