| AloneQsFini a întrebat:

happy Duminica o sa am prima intalnirehee hee. Si imi este cam frica, adica nu stiu ce sa vorbesc cu fata respectiva, cum sa incep. Poate ma puteti ajuta voitongue

Răspuns Câştigător
| ioandreii a răspuns:

Fii simplu si normal, cauta subiecte de discutie, nu intrebari ca sa nu faci un interogatotriu; si sa nu se termine printr-un da sau printr-un nu.
apoi incearca sa fiio relaxat si nu te panica daca va fi si un moment de tacere, cauta sa fii relaxat si nu te grabi in vorba si in fapte miscate incet nu fi agitat...
vezi ce ii place, si discuta despre acele lucruri... nu o intrerupe cand vorbeste. nu te lauda nu te marii in fata ei...
fii vesel bucuros si arata-i bucuria pe care o simti cand esti in compania ei.
SUCCES

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Sa nu fii nici prea tacut, timid, dar nici prea indraznetwinking
Sa incercati sa va cun mai bine. Discutati despre diferite subiecte, hobby-urile voastre...happy Tu trebuie sa vii cu idei pentru a nu va plictisi happy
Succes cu fatawinking

| bOse a răspuns:

Trebuie sa te calmezi, sa te comporti normal, sa fii tu insuti.

| Angel977 a răspuns:

Fii natural, fii tu insuti si daca ea te iubeste te va intelege asa cum esti.

| HoopaScz a răspuns:

Fetelor le place muuuuuuuuuuuuuuuult ca un baiat sa fie amuzant si sa incerce sa o sarute de la prima intalnire ...suckeslaughing