| anonim_4396 a întrebat:

Am inceput si eu o relatie cu o fata, si nu stiu cum sa vorbesc cu ia.
Ce se vorbeste la prima intalnire puteti sa-mi spuneti si mie?

6 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai fratie : ) cand vb cu ea tot timpu sa o alinti sa ii spui "frumoaso" etc. si deschide si tu subiecte... : )

| Liquify a răspuns:

Cum ai inceput tu o relatie daca nu ati avut asa-zisa "prima intalnire". Ca idee vorbeste cu ea despre chestiile care o intereseaza si las-o sa deschida subiecte de discutie. Nu o face sa se simta prost.

| AncaElla a răspuns:

Daca vorbesti cu ea la fel cum scrii, nu o sa apuci prima intalnire.

| SexGirl1921 a răspuns:

Exista intrebari speciale pentru asa ceva? nu stiam straight face

| ℓαυяα a răspuns:

Ce relatie ai inceput daca nu v-ati vazut? laughing oricum, nu exista o reteta pentru asta, asa ca terminati cu intrebarile asteahee hee totul vine de la sine big grin

| DevilKid a răspuns:

Am o idee bagai limba in gura happy