| Ando1dul a întrebat:

Ce sa vorbesc cu o fata la prima intalnire? Eu nu stiu nimic despre ea abia am intalnit-o.

10 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Vorbiti despre hobbyurile voastre, intreab=o ce ii place sa faca in timpul liber, povesteste-i si tu ce faci in timpul liber, despre muzica preferata, despre ce filme vizionati, ce carti cititi, unde ati fost vara asta in vacanta, ce ati facut, despre ce locuri ati vizitat si unde v-ar place sa calatoriti, daca ai vreun animal de companie vorbeste despre el, daca are3 ea un animal de companie intreab-o cat mai multe despre aceasta, vorbiti despre cum e la scolaa in primele zile, despre colegi, profi etc, despre ce planuri de viitor aveti,, ce cariere va atrag, la ce facultate/liceu va veti inscrie etc. Nu uita sa fiii dragut cu ea, sa-i faci mici complimente, gen""Ce ochi frumosi ai!', "ce bine arati azi!", "Nici nu simt cand a trecut timpul cu tine, esti asa draguta si imi place mult sa conversam!", "ai un parfum deosebit, imi place cum mirosi!" etc si, dacaz ea iti face vreun compliment sau iti spune un lucru dragut, observa-l si multumeste-i cu un zambet irezistibil. Fa-o sa rada in timpul intaknirii, povesteste-i intamplari amuzante, glumeste cu ea, fa-o sa se simta bine cu tine si nici sa nu isi dea seama cand zboara timpul. Bafta!

| Boiti_Marius_1989 a răspuns (pentru Euletitia):

Foarte frumos si detaliat!

| ClonaHappy a răspuns (pentru Euletitia):

Daca ai lasati si niste replici ar fi perfect. big grin

| Biskuit3 a răspuns:

Glumeste cu eawinking

| adibas a răspuns (pentru Biskuit3):

Vrei glume ma inchiriezi o zi si te fac sa razi cat pentru o lunalaughing e ciudat ca spun "vrei sa ma inchiriezi"

| GeorgeKb a răspuns:

Trebuie sa stii ce vorbesti
Intotdeauna tu sa faci primul pas
Fii finutz cu ea
Incearca s fii cat mai elegant
Sa fii curat
Sa nu ai emotii
Invito la o cafea dai o tigara platesti tu tot...iar daca vezi ca fata da apropouri sa ii cumperi si altceva si e doar pe interes ii dai papucii ^_^
Cel putin eu asa fac tongue

| Robert26 a răspuns:

Frate,,ii spui ..mai draga nu stiu ce...o iei cu abureli ..scuza expresia. laughing ia zi nu vrei sa facem si noi ceva? laughing si ea sigur iti da raspunsull...ori un pumn, ori o palma rolling on the floor

| Savexl a răspuns:

Salut cum pot sa ma scap de virusi din pc