| Aurelia a întrebat:

Imi place de un baiat din clasa mea, dar el abia ca se uita la mine foarte rar...si sunt sigura ca niciodata nu se va uita la mine, pentru ca sunt pitica de inaltime pe langa el, colegii mei ori nu ma baga in seama, ori isi bat joc de mine, deci nu am nicio indoiala ca se va putea uita la mine vreodata! Cum sa-i atrag atentia?

3 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu prea inteleg...esti convinsa ca nu se va uita la tine vreodata, dar vrei sa ii atragi atentia?thinking Cum vine asta?thinking
Intra mai mult in vorba cu el, fii draguta, daca te va placea, iti va arata el asta.
Succes.big grin

| oz a răspuns:

Pai scuza-ma...cu atitudinea asta normal ca nu faci nimic. Putina incredere(putin mai multa) in tine nu strica.
Sunt baieti inalti care plac exclusiv fetele mici...asa ca nu te ingrijora. Dar daca nu te place...nu ii poti face nimic. Dar daca nu faci nimic...nu o sa se intample nimic...

De cate ori am folosit cuvantul "nimic"?

| ramona_3957 a răspuns:

Buna, parerea mea este ca nu trebuie sa le dai inportanta ignorai si ai sa vezi ca tot tu ai de castigat.