| anonimusss12 a întrebat:

Help, Acum 2 zile am ramas acasa la mine cu prietena tin sa mentionez are 17 ani si este virgina.Am inceput sa ne sarutam etc, dupa care i-am introdus 2 degete in vagin totul bine si frumos. La vreo 2-3 imi da un mesaj ca a inceput sa ii curga sange cateva picaturi dupa care s-a oprit. Pareri?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, si eu cred ca ai reusit sa-i rupi himenul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ai reusit "performanta" ca printr-o masturbare mai insistenta insa mai neglijenta/neatenta sa-i deflorezi "pasarica" prietenei tale. big grin

| LexiEla a răspuns:

Cred ca i.ai rupt himenul. Asta e. Se mai intampla. Cel putin la acrul sexual nu vei mai avea aceasta grija.