| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile am fost pe la prietena mea si am inceput sa ne sarutam, la un momendat i-am bagat doua degete in vagin iar dupa o zi doua a inceput sa o doara burta. De la ce sa fie? Mentionez ca nu si-a inceput viata sexuala. Multumesc pentru ajutor, rog seriozitate! Dau funda!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dezvirginarea cu degetele este de obicei mai traumatizanta pentru femeie. daca cumva nu erai perfect curat pe degete, e posibil sa-i fi dat si o infectie cu ocazia dezvirginarii. daca durerea persista mai mult de 24 de ore, e bine sa o consulte un ginecolog

| darrio2007 a răspuns:

Nu te-ai spalat pe degete.Glumesc! Poate a racit.

| SkyPilot a răspuns:

Am luat intrebarile tale in ordine inversa, acum vad ca e ceva ciudat aici. Ba e contact sexual, ba nu e. De la introdus degete nu o doare burta. Bazandu-ma strict pe ceea ce spui in aceasta intrebare, fie a mancat ceva aiurea, fie are o raceala jos daca e intr-adevar durere. Sau, daca e usturime si daca tu nu te-ai spalat pe maini, i-ai facut cadou o infectie vaginala. Cand umbli acolo, procedezi ca dentistul, te speli atent pe maini inainte si dupa happy

| ywar a răspuns:

Mai intai i-ai bagat-o putin apoi doua degete? Ne crezi prosti? Eu i-am bagat toata mana... incearca si tu!

| Snowal15lea a răspuns:

Tocmai ii trecuse menstruatia asta inseamna ca e ovulatie nu e insarcinata o sa-i treaca. Sunteti copii de 12-13 ani sau ce?

| Innsbruck a răspuns:

Durerea de burta poate fii cauzata de mai multe lucruri, nu doar de asta.

| maraciucaeviata420 a răspuns:

Menstruatia sau o mica raceala

| Jupananr1love a răspuns:

Cu siguranta nu dela jocul vostru, daca era dela peeting-ul vostru o durea jos....intelegi ce vreau sa spun? Pribabil trebuie sa ii vina menstruatia sau este racita

| Anonim991 a răspuns (pentru Jupananr1love):

Tocmai ii trecuse menstruatia. Altceva in afara de raceala nu poate fi, nu?