| anonimusss12 a întrebat:

Help Acum 2 zile am ramas acasa la mine cu prietena tin sa mentionez are 17 ani,,, Am inceput sa ne sarutam etc Dupa care i-am introdus 2 degete in vagin totul bine si frumos. la vreo 2-3 imi da un mesaj ca a inceput sa ii curga sange cateva picaturi dupa care s-a oprit pareri?

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

I s-a rupt himenul, evident, dovada faptului ca ai dezvirginat-o. Nu uitati de primul consult ginecologic obligatoriu in prima luna de la inceperea vietii sexuale.

Răspuns utilizator avertizat