| gingergirl1 a întrebat:

Ma simt cam naspa in ultima vreme! Pentru ce am facut! Deci vinerea trecuta(cred) am cunoscut un baiat pe facebook! Si mi-a dat id-ul lui si am inceput sa vorbim.Si imi zicea ca sunt frumoasa, ca ma iubeste etc! Si m-a intrebat unde ne intalnim!laughing si eu i-am zis ca nu vreau pentru ca intre noi fie vorba era cam urat! ...plus de asta nici nu locuim in aceeasi zona la tarii! Si sincer ma simt cam naspa pentru ca m-am purtat urat cu el! Stiu ca nu conteaza fizicul, conteaza sufletul dar nu m-am simtit atrasa de elwinking
Ce sa fac? Sa imi cer scuze?

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu te simti atrasa de el atunci lasa-l in pace, nu ai de ce sa iti ceri scuze

| Ana_4223 a răspuns:

Hello pentru ce sa iti ceri scuze?
Consideri ca ai de ce sa faci asta? Pur si simplu nu te-ai simtit atrasa de el si logic ca l-ai respins, nu l-ai insultat si nu l-ai jignit in vreun fel pentru a-ti cere scuze.
Deci in concluzie eu zic ca nu ai de ce sa-ti ceri scuze.
Pa:*

| AnneIsHere a răspuns:

Vezi ce faci... Si eu am patit exact la fel. Ma stresa sa ne intalnim, ca ma i-a la el acasa pe mine si pe prietena mea sa nu fiu sigura rolling on the floor Si i-am zis acelasi lucru care i l-ai zis si tu, nu am ramas in relatii bune happy

| h3r a răspuns:

Dacă știi nu mai spune, tu tocmai n-ai respctat ce ai zis.
Mă rog, contează că el e prost și ți-a spus că te iubește, iar tu nu vrei copii care se lasă ușor, vrei ca tu să te lași ușor.

Mai e nevoie de scuze? Tot prost o să se simtă...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca trebuie sa-ti ceri scuze. Apoi, explica-i si lui ca e vorba de distanta, de virsta, etc. Ceva sa inteleaga si el...

| Zabbyel a răspuns:

laughing pentru ce sa-ti ceri scuze? ca s-a nascut urat?laughing dal naibi cu UN MARE ignore(fara mila) love strucklove struck

| Urpaniel a răspuns (pentru Zabbyel):

Are dreptate vânătoru', totuşi ai grijă ca nici tu să nu fi vreun monstru.

| NoNameasdod a răspuns:

Nu cred ca il poti cunoaste in adevaratul sens al cuvantului, pe mess sau facebook.
Daca i-ai spus in fata ca e urat, cere-i scuze, si spune-i ca iti e frica sa ai o relatie mai als la distanta [ happy bagi si tu acolo laughing ]
Acum, daca e sa iti placa de cineva, care nu e MANECHIN laughing, nu cred ca il vei gasi pe facebook happy, ci in realitate. :*.
Succes.

| UniverseIsMyLimit a răspuns:

Pai, da, ar trebui sa iti ceri scuze, dar, totusi nu poti forta sentimentele. Daca nu il iubesti asta e.

| OriginalSauNimic a răspuns:

Relatiile de la distanta nu merg. Cred ca ai fost cam dura. Trebuia sa ii spui ca nu va merge relatia

| KiduuDianaD a răspuns:

In primul rand sa ii ceri scuze. happy Dupa in care explica-i de ce nu vrei sa fii cu el si incearca sa ii spui sa nu sufere si sa isi caute alta fatabatting eyelasheshee hee