| FizicianiulSerhio a întrebat:

Nu vreau sa par un prost dar sunt innebunit dupa primul sarut sunt in clasa a 6-a multe fete de la mine din clasa au avut parte de el dar eu nu si multi baieti.Sa nu va bateti joc va rog ii serios ce vorbesc dar imi place de o fata care a avut un prieten si a sarutat si s-a despartit si nu stiu tot sta langa mine ma tachineaza si chesti din astea raspunsuri dau o funda asa de mare

5 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Prinde-o la scoala pe hol ia-o de mana si sarut-o

| soricelulRulz a răspuns:

Hmmmm nu te supara si chiar nu imi bat joc dar totusi....esti doar clasa a6-a lucrurile de genu nici macar nu ar trebui sa te intereseze prea mult ......si ca si iti raspund si la intrebare, va veni cand va fi timpul, lucrurile cele mai frumoase se intampla cand nu te asteptiwinking

| abNb a răspuns:

Jucati adevar si provocare laughing. Iar da vrei sarut din dragoste, "combina-te" si fa-o rapid.

| OodanteoO a răspuns:

Omule mai intai fac o paranteza(dc esti asa de speriat de raspunsurilenoastre, e doar parerea noastra o iei in serios daca vr sa nu, e dreptu nostru sa raspundem, si dreptul tau sa iei in serios sau nu)deci asta e cel mai urat lucru sa fi tensionat la primul sarut.Deci daca se baga in seama raspundei tandru uitandu-te adanc in ochi ei si zambindu-i.Iar cand sunteti singuri fa cele 2 semne si sarut-o atunci isi va da seama ca esti indragostit de ea.NU UITA STAI CHILL, CU ATAT DEVII MAI TENSIONAT, CU ATAT E MAI RAU IMAGINEAZATI CA PLUTESTI.OK?!

| TR7 a răspuns:

Invito in oras, mergi cu incredere la ea(te uiti la ea in ochi, un zambet etc laughing sti u) o iei frumos de mana si ii propui si iti garantez ca va accepta daca nu va fi influentata de anturaju ei.BFT!