| teodoricica05 a întrebat:

Sall TPU,off deci va rog sa ma ajutati :un baiat care ma place mi-a spus ca iubitul meu se da la alte fete , ca nu vrea sa mai fie cu mine dar l-am intrebat pe iubitul meu si mi-a zis ca nu e adevarat .Ce sa fac caci ei doi erau cei mai buni prieteni. Funda cel mai rapid raspuns

Răspuns Câştigător
| LowLowLowLow a răspuns:

Hmm astea nu sunt intrebari de pus pe TPU te asigur euwinking daca ai avea putina incredere in el si daca tu l-ai iubi crede-ma ca nu te-ai mai ingrijorawinking dupa cum ai spus`o chiar tu baiatu de ti-a confirmat ca te inseala te placewinking deci ii baga bete in roata happy

5 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Normal ca ala care te place ti-a spus chestiile astea despre prietenul tau, poate vrea sa va desparta sa fie el cu tine. Tu daca ai incredere in prietenul tau, stii ca nu ar face niciodata asa ceva, asa ca...happy

| MasterYoda a răspuns:

Nimic

| XxRoxanaxX a răspuns:

Erau cei mai buni prieteni sau inca sunt?

| CrIsTyNeL072 a răspuns:

Cred ca baiatul acela baga vrajeli ca sa te desparti de el, ca el sa poata sa fie el cu tine...deci ai grija ce faci happy

| JaktensTid666 a răspuns:

Tipic. happy Asa sunt toti baietii, invata sa nu mai bagi in seama, probabil ca prietenul lui era gelos happy.