| anonim_4396 a întrebat:

imi place foarte mult de o fata de la mine din clasa suntem foarte buni prieteni si eu am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a spus ca nu vrea ca doar prieteni mai am vreo sansa in viitor sa fiu cu ea? va ROG AJUTATI-MA DAU fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| vivi_5803 a răspuns:

Sincer daca ea isi da seama ca esti un baiat cu care merita sa-si imparta viata da, dar ca sa-si dea seama trebuie sa sufere o deceptie altfel nu vad cum...

1 răspuns:
| Justin4Blackskye a răspuns:

Chiar daca i-ai propus sa fiti impreuna si te-a refuzat, asta nu inseamna ca te displace sau ceva in genu!
Accepta situatia si continuati-va prietenia!
Ca sa poti sa o convingi ca chiar o placi fai si tu zilnic mici avansuri sau chestii care sa observe ca esti diferit de altii!
Pune-o pe locul 1 dintre prieteni si poartate foarte frumos!
Continua pentru un timp.sa zicem 1 luna sau pana cand vei observa ca si ea se va da la tine!
Cand vei observa acest lucru...Mai astepti putin si incearca sa o inviti in oras unde o vei intreba la momentul potrivit!
Sper ca ti-am fost de ajutor! Multa bafta