| anonim_4396 a întrebat:

SALL TPU scuzati categoria dar este cea mai accesata, am instalat de curand windows xp sp3 2011 si mi-a aparut windows genuine ce program sa iau sa scap de al? si mai am o problema nu merge placa de retea si cea video?

Răspuns Câştigător
| Ne3quicKBăă a răspuns:

Salut stefan332.

Pentru a scapa de chestia aia cu "Windows Genuine", am folosit un program numit " RemoveWAT 2.2 " numai ca utilizez Widows 7, si nu stiu daca te ajuta programul asta pe Windows XP. Poti totusi sa incerci.

Cat despre placa video, cauta driver-ele necesare pe net, ai sa le gasesti.winking

Bafta. happy

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

Cauta pe softpedia remove wga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-ti windows 7 daca ai 2gb ram, daca nu, ori reinstalezi windows-ul xp, ori cauti pe net un windows xp loader.Pentru placa de retea si cea video cauta drivere pe google.

| xxxCARBONxxx a răspuns:

Sper ca iti va fi de ajutor: http://www.youtube.com/watch?v=Dycy8TTa6QE