| BoMbeRmEn a întrebat:

Sall! am instalat ieri windiows XP SP3 2011, si azi dimineata cand am aprins PC-ul mi-a aparut GENUINE Microsoft.Stiu doar ca arata ca este luat (furat)windows-ul.Am auzit ca este un program care trebuie instalat pentru a disparea dar nu stiu care.Cred ca stiti smtomele:ecranul este negru iar in colt dreapta jos apare acel chenar cu GENUINE. Ce program trebuie instalat pentru a scapa de el? dati-mi link-ul big grin! dau funda ...mersi

Răspuns Câştigător
| NeCunoscutul329 a răspuns:

Salut! Programul se numeste RemoveWGA si il poti lua de aici: http://www.softpedia.com/get/Tweak/Uninstallers/RemoveWGA.shtml

fundita pls?