| RoDanny a întrebat:

Sunt pe clasa a VIII-a si imi place de o fata din clasa a VII-a dar problema esta ca sunt putin cam scund 1.55 si ea tot asa are dar ea a fost cu 2 baieti care avea 1.65-1.70. Alta problema este ca eu sunt destul de timid, inainte de a ma intalni am curaj dar apoi... Ce pot sa fac ma gandeam ca daca mai fac niste conversatii pe Facebook ma ajuta dar nu stie ce sa ii scriu adica " Buna, ce faci? " si apoi ce mai scriu. Dau funda happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi atent, incepi si ii spui pe facebook: Buna ce faci? si daca iti raspunde cu emoticoane, poate e fitoasa/sau ii place de tine, daca te uiti aici http://prntscr.com/baafua i-am dat reject pentru ca imi placea/inca imi place de alta fata, dar daca ii place de tine te abordeaza cu mesaje dar tu sa fi insistent cu mesaje dar nici prea insistent, te apuci si vorbesti cu ia gasesti motive, dupa ce mai vorbesti cu ea intreab-o daca iese la un suc cu tine si alte cele.
Funda