| RoDanny a întrebat:

Sunt pe clasa a VIII-a si imi place de o fata din clasa a VII-a dar problema esta ca sunt putin cam scund 1.55 si ea tot asa are dar ea a fost cu 2 baieti care avea 1.65-1.70. Alta problema este ca eu sunt destul de timid, inainte de a ma intalni am curaj dar apoi... Ce pot sa fac ma gandeam ca daca mai fac niste conversatii pe Facebook ma ajuta dar nu stie ce sa ii scriu adica " Buna, ce faci? " si apoi ce mai scriu. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ai putea foartebine sa o inviti la o plimbare cu rolele, skate-ul sau bicicletele iar in cazul ca nu are asa ceva o plimbare doar in 2. Ai putea sa o inviti la o inghetata. sau la un film, un spectacol ceva. Sunt atatea modalitati si posibile subiecte dediscutat incat este imposibil de insirat.Trebuie doar putin curaj si tupeu.Incearca si vei vedea ca nu este deloc greu.Succes!

| WaterDrop a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbulalbrosu a pus perfect punctul pe i.Invit`o sa iesiti impreuna undeva, si incearca sa fii cat mai natural. Incearca sa nu mai gandesti asa mult si lasa`te dus de val, gandirea te blocheaza iar fetele nu te mananca (cel putin nu in cazul tau laughing, poate dupa ce mai cresti). Revino totusi daca ai o intrebare mai putin generala decat cea de acum.

18 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Inaltimea nu e o problema. Nu trebuie sa ai un complex datorita acestei chestii.
Vorbeste cu ea, invit-o la o cafea/suc si vezi ce fel de tipa este cu adevarat.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Tin minte ca si eu am fost timid prin clasele alea. dar cand pupam fata. ololouu nimic nu mai simteamlaughing)))) Invit-o la o cafea? Se consuma cafea la varsta aia? hmmm... Suc? de ce nu ceva alcool laughing). Cand o persoana e in stare de ebrietate vezi cel mai bine cum e cu adevarat smug

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Atunci e atunci. laughing ramane fata cu traume.

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce traume, a avut deja 2 purandei ca iubiti. deci nu are ce traume cine stie de cate linsaturi o avut parte. daca intrebi o tipa de varsta ei despre s8x iti zice aia lucruri noilaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Ne invata si pe noi. laughing)

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Noi am fi incepatori pe langa una de aialaughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Asa ne laudam, ma? laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Vrei ca cainele si pisica?laughing

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

''ca cainele'', nu vreau tongueP ca, cainele, da. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

tongue Gandalfini

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Te ia Leo in primire. tongue

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Atunci nu mai am cum sa vin...

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Isi apara stapana. tongue

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

Well :'( sad

| Florentina9210 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Motanelul nu te apara pe tine?

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Florentina9210):

E ocupat sa doarma. Ce ii pasa lui ca ma mananca pe mine un cainelaughing Doar daca ii deranjeaza somnul posibillaughing ori pleaca mai departe.

| Satango a răspuns:

Corbulalbrosu şi WaterDrop te-au sfătuit deja, însă am să adaug şi eu ceva, faptul că eşti scund nu e o problemă.