| BlLoOdDeErR a întrebat:

uitati-va la acest clip plzzzz http://www.youtube.com/watch?v=7Kfnl49VAqc vedeti atuncia cand schimba arma ii vine direct nu mai arata cum se incarca cum pot sa fac sa imi apara si mie asa? funda

3 răspunsuri:
| barbattttt a răspuns:

Nu stiu, imi pare rau daca stiam iti spuneam!

| kuviCk a răspuns:

Mai pustiu baiatul avea AIM. Nu o sa poti juca cu aim pe servere bune asa ca te sfatuiesc sa-ti iei STEAM si sa joci pe servere cum ar fi,, sud.laleagane.ro" sau,, nord.laleagane.ro" joaca pe servere unde sunt admini care-si fac treaba si care nu lasa codati p server. Fi tu din ce in ce mai bun si o sa iti dai seama ca nu conteaza timpuL in care schimbi arma ci cat de bine tragi si cat de bun strateg esti

| BlLoOdDeErR explică (pentru kuviCk):

Mai pustiu baiatu ala este unul din cei mai buni jucatori de cs din lume si el nu are aim avea un cfg care ii facea sa se schimbe arma asa si el este un strateg si un tintash ff bun asa ca shht da mersi totusi