| hamza97 a întrebat:

Sallut TPU, am nevoie de ajutor desii nu am crezut niciodata ca o sa am nevoie mai ales cand vine vorba de fete,ma descurc bine dar ideea e infelul urmator, tot vad o fata in tramvai foarte draguta exact pe placu meu, dar nu stiu cum sa o abordez laughing putin ajutor va rog big grin

6 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Hmm. fa cumva sa te observe si ea, sa constate ca mergeti mereu cu acelasi tramvai. Nu te baga direct in seama fiindca sigur o sa te considere un ciudat nebun.

| Emilian65 a răspuns:

Fa-ti curaj si abordeaz-o ca un adevarat barbat.

| Necunoscut112 a răspuns:

Pe placul tău fizic. Restul nu contează?

| anamaria82726 a răspuns:

Baga-te in seama cu ea cu o chestie minora..desi stii lunde e liceul,, cutare,, intreab-o unde e...o sa iti zica, si urmatoarea zi salut-o in semn de,, hei ma mai tii mine?,, practic o sa va imprieteniti. apoi nu o sa ii para ciudat daca vorbesti ea,, la ce scoala invati?,, etc

| hamza97 explică (pentru anamaria82726):

Ce liceu tata ca am terminat liceu acum 3 anul parca

| anamaria82726 a răspuns (pentru hamza97):

Chestia cu scoala era un exemplu fiindca nu stiam cati ani ai...nu trebuie sa o intebi neaparat de un liceu..DMMMMNNN