| Anonim231512352 a întrebat:

Sallut TPU! Deci este o fata la mine in clasa, i-am spus direct ca o plac, dar ia a zis ca nu vrea sa aiba prieten pana termina clasa a 9, si apoi pleaca la colegiu(daca stau si o astept sa termina 9 clase, se duce la colegiu si nu am sanse) si a mai zis ca nu are timp pentru prieten.Am stat o zi pe ganduri. Dar nu ma pot uita la ea ca la un prieten...Intelegetima...
Aseara i-am trimis un sms si i-am ceva de genu " M-am gindit ce am vb.Dar eu nu ma dau batut asa repede". Astazi la lectie a rugat-o pe colega cu care stateam in banca sa se mute cu locurile.Si toate lectiile am stat cu ea in banca. Eu cred ca asta si astepta sa-i zic. Credeti ca am facut corect? Si daca da, ce trebuie sa fac mai departe.

Răspuns Câştigător
| aby1234 a răspuns:

Atuncea fi jemcher si pregatesteo tu, iauzi daca stii bine carte ajut-o tu du-te si dai medidati la ea acasa... chesti din astea... nu fi bleg improvizeaza mult big grin si pana la urma tot se va indragosti de tine tongue

4 răspunsuri:
| aby1234 a răspuns:

O da, ai procedat corect dovedestei ca o placi mult si faua intr-un fel sa te placa si ea.Eo am reusit de multe ori cu fete din astea si nu e bine sa-ti dai prea mult interesul fata de ea ca dupa isi da figuri...tongue demonstreazai ca o placi catva timp dar ai grija sa nu devi sclavul ei tongue cum se intampla de obicei cu baieti care iubesc enorm o fata sau invers. Dupa las-o ceva timp timp daca vezi ca nu-ti da roade munca prin a cucerio dar ai grija sa nu tio ia altu, deci actioneaza cat de rapid posibil dar ai grija cum te portiwinking multa bafta!

| Anonim231512352 explică (pentru aby1234):

Am uitat sa mentionez. Astazi la lectie cand s-a pus cu mine in banca mi-a zis ceva de genu : " Si oare ce o sa faci'' ( e raspunsu la intrebarea " eu nu ma dau asa de repede batut ") Si deodata am ramas confuz, nu stiam ce sa-i zic. Si ca sa nu ma dau de gol i-am zis ca Totul! Dar vreau idei ce pot sa fac straight facein continuare sad

| aby1234 a răspuns (pentru Anonim231512352):

Hahaha te-ai pierdut presupun?laughing se intampla adeseori eu-ti sugerez doar sa nu fi marlan cu ea si sa incerci sa te porti cat mai normal posibil, vorbeste cu ea pe mess/sms fai comentari dragute la adresa pozelor ei...tongue chesti din astea o sa o impresionezi mult si pana la urma si cea mai a dracu fata daca n-are prieten se va lasa.tongue astea cu nu-mi fac prieten pana in clasa 9 sunt doar pretecste iti spun eu (fata a fost ranita de fre-un baiat si nu mai poate avea incredere in ei, tu trebuie sa ii demonstrezi ca nu-i asa si ca o iubesti mult, incearca sa o ajuti cand are nevoie de tine incearca s-o sprijini cat mai mult dovedestei ca o placi.

| Anonim231512352 explică (pentru aby1234):

Eu zic ca nu e motivu ala ca nu vrea prieten pana in clasa a 9. Acum suntem ambii in clasa 9. DOar ca ea anul trecut abia a venit (s-a transferat de la iltaia aici, si ai ste cam greu, eu sunt unu dintre exemplarii clasei ..nu la purtare, dar la invataturahappy Inteleg totu repede si bine si o ajut deslaughing si a zis ca vrea sa se gateasca de examene si nu are timp pentru prieten. Dar eu nu cred in asta..Mai ales cu timpu pentru un prietenstraight face

| aby1234 a răspuns (pentru Anonim231512352):

Atuncea fi jemcher si pregatesteo tu, iauzi daca stii bine carte ajut-o tu du-te si dai medidati la ea acasa... chesti din astea... nu fi bleg improvizeaza mult big grin si pana la urma tot se va indragosti de tine tongue