| bogz a întrebat:

Salu, o intrebare pentru fete.Cand va uitati la un baiat la ce anume va uitati la fizic mai exact? Nu ma gandesc la ceva urat sunt doar curios.

Răspuns Câştigător
| Angelofdemon a răspuns:

Chipu si miscarile daca e un cocalar are un lant de aur de 12 carate la gat mai are si telefon in care urla unu mai e unpic negru se mai tine si de pl.ori se scarpina undv.
in nici un cazz.
un baiat finut curat ingrijit. unpic glumet, eu am o vorba nu conteaza cum arata ca e blond ca e brunet cand te indragostesti te indragostesti.mie nu imi plc intrebare ''ce fel de baieti iti plc? '' sunt baieti urati si frumosi care sunt si blonzi si bruneti si ochii care mai de care.da in afara de asta mai sunt si alte lucruri care culoarea ochilor si a parului nu le mai scot in evidenta, in fne.happy eu persoanal ca fata nu ma uit mai ales la aspect ca poate sa fie un frumos da sa puta de prostie si sa fie unu mai urat da sa fie inteligent si bine educat.winking
si cand te gandesti ca am doar 14 ani day dreaming
happy, bye :*

14 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Eu ma uit intai in ochii lui si la zambetul lui.

| shtephie a răspuns:

Trebuie sa vedem si dincolo de aparente! Degeaba e frumos daca e prost laughing
Sa fie ingrijit, educat si sincer!

| georgiana_1403 a răspuns:

Pai eu prima data ma uit la fata, iar apoi la cum se imbraca

| stuff144 a răspuns:

Sincer, pentru mine conteaza putin fizicul, cand ma uit la un baiat, ma uit la ochii si la zambetul lui

| HackMyWorld a răspuns:

Pai ochii... hmm. corpulthinking buzele, sa aiba dintii curati, unghiile curate. fundul bombatlaughing). o fata cam mereu e atenta la toate detaliile unui baiattongue

| Laya a răspuns:

Hmm...thinking prima data e normal sa ma uit la fata, la zambet. Cel putin, asta-mi sare-n ochi prima data...big grin

| TheFeeye a răspuns:

Pai eu una ma uit la fata tipului. In general fetele sunt atrase de ochii si chipurile frumoase. Cred ca si parul conteaza, cel putin in cazul meu laughing. Si se uita si la fizic, nu cunosc fata care sa fi fost cu un tip plinut.

| EsarfaRozZ a răspuns:

Ochi, zambet (sa aiba dantura frumoasa), la par si la hainetongue

| daminushh a răspuns:

Cred că mai întâi mă uit la faţă(dacă vb numai de fizic) apoi la înălţimea lui la statură, dacă stă drept.

| uuSexi a răspuns:

Eu ma uit la caracterul lui, degeaba ii frumos dacaq nu'mi place caracteru iar dupa aia la fizic : ochii, buzele, dinti, corp, statura, zambet etc

| ZuzaaTaa a răspuns:

Poi mai intai ma uit la fata si dupa la restul corpuluihappy

| cristina_3212 a răspuns:

Eu ma uit la caracter, la ochi si la zambet, apoi la fizic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fata, evident. Fiecare are gusturile lui...in general oamenii normali sunt mai mult interesati de personalitate decat de aspect. Trebuie sa recunoastem insa, cu totii vedem fizicul prima data apoi apucam sa descoperim personalitatea.
Personal ma atrag barbatii blonzi care asculta muzica rock laughing...

| AndreeaPetrutza a răspuns:

Daca e frumos "inauntru" analizam si exteriorul. daca nu.nu