| anonim_4396 a întrebat:

Salu sunt o fata in clasa 9
cand am fost in clasa 4, 5, 6 venea cea mai buna prietena la mine si am incercat sa facem sex. ne-a placut mai ales mie, si am facut milte zile la rand, apoi am incercat si cu o alta fata si mi-a placut enorm. acum din nou vreau sa fac! cu baieti inca nu am facut straight face, m-am si masturbat de cateva ori, asta inseamna ca sunt lezbi? DAR nu m-am indragostit de fete in schimb de baieti da, norma ce pot face? si ce inseamna placerile astea care ma framanta?

Răspuns Câştigător
| EVOLUTION_5448 a răspuns:

Pai ori esti bisexuala (iti plac s baietii si fetele) sau pur si simplu iti place foarte mult sexul. Ideea e la ce te gandeai cand o faceai, daca iti imaginai ca e altcineva in locul la fata aceea cu care o faceai...
Dar mai mult ca sigur esti bisexuala dar o sa afli cand o vei face si cu un baiat daca chiar iti plac baietii sau doar fetele.
Nu ai de ce sa-ti bati capul cu asta, o sa aflii in timp raspunsul pentru ca nu ti-l poate da nimeni ca numai tu sti la ce te gandesti si ce simti cu adevarat cand o faci cu o fata si ce o sa simti cand o faci cu un baiat.

12 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Abramburika a răspuns:

Nu neaparat, asta o sa descoperi pe parcurs, nu rezulta neaparat ca esti lezbi... poti fi "bi".sau cu fetele a fost pura curiozitate.cand o sa incerci cu un baiat, s-ar putea sa nu te mai atraga si felele tongue

| Anname a răspuns:

Pai daca nu ai facut.o cu baieti nu ai de unde sa stii daca esti sau nu lesbiana. Eu zic ca esti cam micuta dar stiu ca asta nu te opreste asa ca. incearca s.o faci si cu baieti ca sa vezi cum iti place mai mult

| BecauseOfYou a răspuns:

Pai incearaca cu un baiat... poate ca te simti mai lejer intre fete nu neaparat ca esti lazbi desi ai putea fi si bisexuala... pareria mea incearca cu un baiat si apoi poti sa iti faci grij si de masturbat nu iti fa griji unele fete chiar o fac happy fara sa insemne ceva neaparat

| TheSupreme a răspuns:

Calugareste-te laughing

| mgtow a răspuns:

Tu ai probleme serioase cu orientarea sexuala tu esti bisexuala pentru ca iti plac baietii si fetele dar pe partea fizica esti mai mult lezbiana. Faci ce crezi ca e bun pentru tine ai viata ta sa o faci cum vrei nu vezi si eu sunt asexual si nimeni nu ma obliga sa am o gagica.

| NuAmGăsitNume a răspuns:

E posibil sa fii bisexuala. Nu e nimic iesit din comun, dar indiferent ce se intampla cu tine, ai grija:unii oameni sunt foarte rautaciosi. funda?

| Karisma a răspuns:

Lezbi? nu draga, dar bisexuala posibil, nu stiu...incearca sa-ti pui friu, sa te opresti

| KaterinaPetrova a răspuns:

Am si eu 2 intrebarici si te rog sa-mi raspunzi.te-au dezvirginat fetele alea? si mai ales cum ati facut sex.adica ce ati folosit?big grin app.incearca cu un baiatlaughing) e mai bine.

| Ingeras_3373 a răspuns:

Cred ca a fost si curiozitatea de a vedea cum e si nu ai avut cu cine face si ai ajuns sa faci cu o fata. Cand o sa iti faci un prieten si o sa o faci cu el e ok.

| cristi_1959 a răspuns:

Tea lins?

| Sniker a răspuns:

De unde esti ? thinking